Operátor výroby - Strečno (jednoduchá práca vhodná aj pre ženy)

Miesto: Slovensko, Strečno
Termín: 20.10.2021
Typ pomeru: Trvalý pracovný pomer
Mzda: 900€ / mesiac brutto

Kontakt:

Kontaktná osoba: Jaroslav Ďurana, konateľ spoločnosti

Mobil: +421 907 677 775
Email: personal@beegroup.sk

Kontaktná osoba: Michaela Škulecová, HR koordinátor

Mobil: +421 951 772 782
Email: skulecova@beegroup.sk

Agentúra:

BEE Group, s.r.o.

D.Dlabača 28
010 01 Žilina

(na autobusovej stanici priamo nad obchodom Jednota)

Náplň práce:

Príprava, montáž a sekvencovanie plastových dielov (do hmotnosti max. 1,5kg.) a iné jednoduché manipulačné práce v stoji.

Jedná sa o 3-zmennú prevádzku.

Plat : 900€/mesiac brutto + príplatky podľa zánonníka práce.

Požiadavky:

Výhody:

- jednoduchá práca v priateľskom prostredí vhodná pre
mužov i ženy
- možnosť dlhodobej práce s možnosťou postupu na
vedúceho tímu..

O firme:

Dodávateľ plastových častí automobilu pre automobilku Kia.

V prípade záujmu o nástup do uvedenej práce je potrebné nám zaslať Váš životopis na náš email alebo sa u nás zastaviť osobne.